POLGÁR Időjárás
Állásajánlatok
SAMSONITE FACTORY OUTLET

Amikor 1910-ben Jesse Shwayder megalapította a Samsonite-ot az utazás csak a kiváltságos

emberek számára volt elérhető. Ezt a kiváltságot helyezte filozófiája középpontjába, hogy

olyan bőröndök, utazótáskák készüljenek a Samsonite-nál, amelyek a csúcsminőséget

képesek ötvözni a kézműves technológiával, és képesek ellenállni az utazás veszélyeinek.

Cégünk polgári outlet üzletébe keresünk
BOLTI ELADÓ
pozícióra kollégákat!

Feladataid az alábbiak lesznek:

➢ Magas szintű kiszolgálás

➢ Udvarias és professzionális tanácsadás a termékeinkkel kapcsolatban a

vásárlóinknak

➢ Árukezelés, segítségnyújtás az üzlet esztétikus kialakításában

➢ Pénztárgép használata

➢ Forgalmi mutatók követése, elérése

Elvárások:

➢ Maximális vevőközpontúság

➢ Barátságos, kommunikatív személyiség

➢ Rugalmasság

➢ Előnyt jelent a kereskedelmi végzettség vagy kereskedelemben szerzett

tapasztalat

Amit kínálunk Számodra:

➢ Exkluzív környezet

➢ Biztos munkahely egy nemzetközi, fejlődő cégnél

➢ Előrelépési lehetőség

➢ Családias, barátságos légkör

➢ Versenyképes fizetés és bónusz

➢ Dolgozói kedvezmény

➢ Szakmai tréningek és csapatépítő rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmed, és szeretnél velünk dolgozni, az alábbi email címre várjuk fényképes önéletrajzodat: klaudia.dudas@samsonite.com

Hírlevél
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülhess a legújabb akciókról!