POLGÁR Időjárás
Állásajánlatok
OUTLET KÁVÉZÓ

A polgári M3 Outletben lévő KÁVÉZÓNKBA keresünk lelkes, megbízható, tanítható, elkötelezett munkatársakat az alábbi pozíciókba:
PULTOS, FELSZOLGÁLÓ

Fényképpel ellátott önéletrajzodat illetve motivációs leveledet kérjük a polgaroffice@m3outlet.hu e-mail címre juttasd el.

Főbb feladatok, munkák:

  • vendégek szakszerű kiszolgálása
  • kassza kezelése
  • közreműködés a napi elszámoltatási rendszerben
  • a kávézó tisztán, rendben tartása napi szinten
  • az árukészlet folyamatos töltése, rendezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Várjuk jelentkezésed,ha:

  • van tapasztalatod a vendéglátásban,
  • fiatalos és lendületes csapatban szeretnél dolgozni
  • szeretsz mosolyogni

Amit kínálunk:

  • biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható vállalati háttér
  • lendületes, jókedvű csapat
  • előrelépési lehetőség
Hírlevél
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülhess a legújabb akciókról!