POLGÁR Időjárás
Állásajánlatok
NIKE CLEARANCE STORE

Eladókat keresünk rész-és teljes munkaidőben NIKE üzletünkbe!

Légy része a Nike csapatnak!

A Nike.Inc. több, mint egy világmárka, amely öltözetet készít sportolók számára. A Nike kereskedelmi alkalmazottak inspirálják a vásárlókat, és segítik a bennük rejlő potenciál kiaknázását. Látogass el egy Nike Factory Store-ba, vagy a nike.com weboldalra ahol tapintható az energia, a lelkesedés és a szenvedély a sport iránt.

A Nike.Inc. az egyik legismertebb márka szerte a világon. A világ vezetői innovációi mind ruházat és cipő terén a Nike kezéből kerülnek ki. Légy részese egy dinamikusan fejlődő, folyamatosan megújuló cégnek!Ha te is lehetőségeket keresel, hogy erős karriert építs egy világmárka keretein belül, akkor jelentkezz a cég Polgáron található (M3 Outlet Center) üzletébe teljes vagy részmunkaidős eladónak.

Feladatok:

- A cég bolti alkalmazottaként küldetésed biztosítani a prémium vásárlás élményét és a termékismeret magas szintű kiterjesztésével kiszolgálni a vásárlók igényeit

- Köteléket építeni a vásárlók és a márka között, valamint a márka történetek elmesélésével kiváló szolgáltatást nyújtani

- Megfelelő tudás elsajátítása a kasszázás terén, illetve termékkihelyezés és vizuális megjelenítés a különböző termékosztályokon

- Managerek és osztályvezetők munkájának támogatása

- Proaktív eladástechnikával szerepet vállalni a veszteségmegelőzésben

Elvásárok:

- Kereskedői szemléletmód

- Rugalmasság

- Tudj több munkafolyamatra is koncentrálni egy azon időben

- Hatékonyan és önállóan tudj egyedül dolgozni, de csapatban is megtaláld a helyedet

- Rendelkezz gyors problémamegoldó képességgel a már ismert és megtanult folyamatokban

Aktív angol nyelvtudás és kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel.

Önéletrajzokat motivációs levéllel a következő email címre várjuk: polgar.factorystore@nike.com

Hírlevél
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesülhess a legújabb akciókról!